ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің № 2 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебі" КММ
КГУ "Узункольская общеобразовательная школа № 2 отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
Ұзынкөл а.
uzunkolskayaoosh2@uzunkol.edu.kz

Мы рады вас видеть на официальном сайте нашей школы!

Сайт адресован всем, кому интересно знать, чем живет наше
образовательное учреждение.

Перейти в раздел

Мақсаты: Балаларға жыл мезгілдерінің айырмашылығы мен зор байлықтары туралы толық түсіндіру. Әр мезгілдің өз қызығы мен сәні бар екенін ұғындыру. Күз айларының халыққа молшылық алып келетінін, қуаныш сыйлайтынын жеткізу. Балаларды бір – біріне сыйластықты, ауызбіршілікті болуға шақыру. Өнерге деген қызығушылықтарын ояту және сөз қорларын байыту.

№2 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебінде «Мектеп парламенті мен Жас Ұлан» ұйымдарының ұйымдастыруымен мектебіміздің 1 қабатында 1-10 сынып оқушылары арасында «Аяулы күз, алтын күз» тақырыбында суреттер, қолөнер байқаулары өткізілді.

Сонымен қатар бастауыш сынып оқушылары арасында қазына іздеуге арналған нағыз күзгі квест өтті. Олар барлық кедергілерді жеңіп, чемоданның ішінен нағыз зергерлік бұйымдар болып шыққан кодталған пароль нөмірлерін шеше алды.

Ал  5-11 сынып оқушылары арасында «Күз» мерекесіне арналған би кеші өткізілді.

© 2024. Все права защищены.