ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің № 2 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебі" КММ
КГУ "Узункольская общеобразовательная школа № 2 отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области
Ұзынкөл а.
uzunkolskayaoosh2@uzunkol.edu.kz

Мы рады вас видеть на официальном сайте нашей школы!

Сайт адресован всем, кому интересно знать, чем живет наше
образовательное учреждение.

Перейти в раздел

«✓2 Ұзынкөл ЖББМ-де» мұғалімдер күніне арналған мектептегі білім алушылардың өзін-өзі басқару «Дублёр күні» күні  өтті. 9-11 сынып оқушылары  мектеп парламентінің басқаруымен белсенді қоғамдық өмірге және мектепті басқару қызметіне тартылды.  Мұндағы мақсат - білім алушылардың бойына жауапкершілік сезімін, бір-біріне деген дұрыс қарым-қатынас, өзара қарым-қатынас,  іскерлік стилін тәрбиелеу  болатын.Өткізілген іс-шара өз мақсатына жетті: дублёрлар мен білім алушы оқушылар бұл күнді көңілді, жемісті өткізді. Іс-шара соңында  мектеп ұстаздарына арналған концерт қойылды.

b9b35ad3 d3cf 4d09 bb2b 070c60b3581a       db123b66 8027 49e3 ab47 e476a4532188

© 2024. Все права защищены.